Licensed to USATF S Texas - Open, JO, JO 12, Mstr - Organization License
                                        HY-TEK's Meet Manager 6/9/2010 06:42 PM
              USATF S Tx/Lions 18th Champs - 6/5/2010              
                          USATF S Tx Masters Championships                           
                                 Lockhart, Tx                                  
                           Results(Finish Lynx Timing)                                    
 
Event 1  Women 55-59 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Delgado, Genoveva         58 Team Mexico           11:24.39  
 
Event 1  Women 60-64 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Quintanilla, Marty        60 Unattached            12:43.36  
 
Event 1  Women 80-84 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Garcia, Isabel            84 Team Mexico           12:58.86  
 
Event 1  Men 65-69 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Horton, Jim               65 Unattached             9:26.01  
  2 Sanford, J.C.             68 Unattached            11:42.92  
 
Event 1  Men 70-74 1500 Meter Race Walk
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Knifton, John             70 Unattached            10:21.60  
 
Event 2  Women 15-16 3000 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Corley, Katelyn           15 Highland Lakes T      12:52.13  
 
Event 2  Women 45-49 3000 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 McCallie, Shellon         45 Unattached            12:36.22  
 
Event 2  Men 35-39 3000 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 McCannon, Steve           37 Highland Lakes T      11:23.12  
 
Event 2  Men 40-44 3000 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Neugebauer, Chris         41 Unattached            11:02.08  
  2 Pfeifer, Michael          43 Unattached            11:17.81  
 
Event 2  Men 50-54 3000 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Allen, Mac                52 Team MAC              10:48.01  
 
Event 2  Men 65-69 3000 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hamm, Doug                66 Unattached            12:24.43  
 
Event 3  Men 65-69 5000 Meter Race Walk
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Horton, Jim               65 Unattached            32:40.00  
 
Event 4  Girls 6&U 50 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bell, Sarah                5 Unattached               10.30   3 
 
Event 4  Girls 7-8 50 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Knox, Marchella            8 Unattached                8.00   3 
  2 Bell, Tavia                8 Unattached                8.50   3 
  3 Goggans, Bailey            7 Highland Lakes T          8.70   3 
  4 Hopkins, Bonnie            8 Team Hopkins             11.10   3 
 
Event 4  Girls 9-10 50 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Knox, Manesha             10 Unattached                7.80   2 
  2 Hopkins, Bethany           9 Team Hopkins              8.50   2 
  3 Hopkins, Grace             9 Team Hopkins              8.80   2 
 
Event 4  Women 50-54 50 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Marquez, Lourdes          53 Team Mexico               8.20  
 
Event 4  Women 60-64 50 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Tucker, Lorraine          60 Unattached                8.40  
 
Event 4  Women 80-84 50 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Garcia, Isabel            84 Team Mexico              13.30  
 
Event 5  Men 6&U 50 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ford, Trey                 4 Unattached               10.90   2 
 
Event 5  Men 40-44 50 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hopkins, Wade             41 Team Hopkins              6.20  
  2 McCLOUD, Thenell          43 Unattached                6.60  
 
Event 5  Men 50-54 50 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 powell, william           54 Unattached                6.80  
 
Event 5  Men 65-69 50 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Brown, kenton             65 Unattached                6.90  
 
Event 6  Girls 11-12 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Paige, Savaun             12 South Texas S.T.         14.40   1 
  2 Barone, Katelin           11 South Texas S.T.         18.70   2 
  3 Corpening, Jazmyn         11 South Texas S.T.         19.00   1 
  4 Graham, Lauren            11 South Texas S.T.         19.30   2 
  5 David, Asha               12 South Texas S.T.         19.80   1 
 
Event 6  Girls 13-14 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Clark, Tasia              14 South Texas S.T.         15.80   2 
 
Event 6  Boys 11-12 100 Meter Hurdles
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Dutra, Joseph             12 Unattached               14.70   2 
 
Event 7  Men 55-59 110 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Che, Xiling               55 Unattached               24.00  
 
Event 8  Girls 6&U 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bell, Sarah                5 Unattached               21.38   4 
 
Event 8  Girls 7-8 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Knox, Marchella            8 Unattached               15.79   4 
  2 Bell, Tavia                8 Unattached               16.89   4 
  3 Goggans, Bailey            7 Highland Lakes T         17.38   4 
  4 Hopkins, Bonnie            8 Team Hopkins             22.13   4 
 
Event 8  Girls 9-10 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Knox, Manesha             10 Unattached               14.93   3 
  2 Kelly, Akayla             10 South Texas S.T.         16.30   3 
  3 Kelly, Alyssa             10 South Texas S.T.         16.32   3 
  4 Hopkins, Bethany           9 Team Hopkins             16.85   3 
  5 Hopkins, Grace             9 Team Hopkins             17.14   3 
  6 Conner, Alexis            10 South Texas S.T.         17.54   3 
  7 Corley, Megan              9 Highland Lakes T         20.02   3 
 
Event 8  Girls 11-12 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 O Brian, Haley            12 Highland Lakes T         15.68   2 
  2 Barone, Katelin           11 South Texas S.T.         15.91   2 
  3 David, Asha               12 South Texas S.T.         16.16   2 
 
Event 8  Women 15-16 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 mcdoanld, aliyhah         15 Unattached               12.55  
 
Event 8  Women 19-29 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Cloutier-LeBlanc, Martin  29 Unattached               11.93  
 
Event 8  Women 50-54 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Marquez, Lourdes          53 Team Mexico              16.91  
 
Event 8  Women 55-59 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Delgado, Genoveva         58 Team Mexico              25.52  
 
Event 8  Women 80-84 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Garcia, Isabel            84 Team Mexico              27.43  
 
Event 9  Men 7-8 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Denton, Jaxson             7 Highland Lakes T         16.28   5 
  2 Baudains, Erick            8 Unattached               19.22   5 
 
Event 9  Men 9-10 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 childress, Blakely         9 Highland Lakes T         17.15   5 
 
Event 9  Men 11-12 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Foster, Brock             12 Highland Lakes T         12.74   4 
  2 Carter, Tavian            11 South Texas S.T.         13.57   4 
  3 Kelly, Alicia             12 South Texas S.T.         14.81   4 
 
Event 9  Men 19-29 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Fox, Wesley               22 Unattached               10.82   3 
  2 high, chris               20 Collins Elite TC         11.00   3 
  3 Anato-Mensah, Jeremy      21 Collins Elite TC         11.39   3 
 
Event 9  Men 30-34 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Friday, Clinton           30 Unattached               11.77   3 
 
Event 9  Men 40-44 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Hopkins, Wade             41 Team Hopkins             11.58   2 
  2 McCLOUD, Thenell          43 Unattached               12.26   2 
 
Event 9  Men 45-49 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kountze, Michael          49 Unattached               11.95   2 
 
Event 9  Men 50-54 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 powell, william           54 Unattached               12.82   2 
 
Event 9  Men 55-59 100 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Vollmer, Larry            57 Unattached               12.83   2 
 
Event 9  Men 65-69 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Brown, kenton             65 Unattached               12.81  
  2 Denson, Don               69 Unattached               13.95  
  3 Clarke, Pete              68 Unattached               14.13  
  4 Powers, Herb              65 Unattached               15.12  
 
Event 9  Men 75-79 100 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 acord, herbert            76 Waterloo Track C         17.25  
 
Event 10  Girls 7-8 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 McCannon, Juliette         8 Highland Lakes T       3:54.28   2 
  2 Hawkins, Araceli           7 South Texas S.T.       4:20.94   2 
 
Event 10  Girls 9-10 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Woods, Shaileen           10 South Texas S.T.       3:20.64   2 
 
Event 10  Girls 11-12 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ford, Shania              11 Unattached             2:41.42   2 
  2 Lewis, Sarah              12 Highland Lakes T       2:42.86   2 
  3 McCannon, Sophie          11 Highland Lakes T       3:08.96   2 
  4 Walker, Kelsey            11 Highland Lakes T       3:20.67   2 
 
Event 10  Girls 13-14 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Ortiz, Paloma             14 Highland Lakes T       2:49.59  
  2 Hough, Jenna              13 Highland Lakes T       3:08.50  
 
Event 10  Women 15-16 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Carter, Tiaira            16 South Texas S.T.       2:32.36  
  2 Clark, Evelyn             15 South Texas S.T.       2:38.30  
 
Event 10  Women 17-18 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wills, Jayme              18 Highland Lakes T       2:49.63  
 
Event 10  Women 30-34 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Laura           33 Unattached             2:33.51  
 
Event 11  Men 11-12 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Wolleat, Casey            12 Highland Lakes T       2:40.29   2 
 
Event 11  Men 15-16 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Moore, Nate               16 Unattached             2:10.93   2 
 
Event 11  Men 17-18 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kelly, Julian             18 South Texas S.T.       2:18.43   2 
 
Event 11  Men 30-34 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kobylak, Kevin            32 Unattached             2:25.46  
 
Event 11  Men 35-39 800 Meter Run
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 McCannon, Steve           37 Highland Lakes T       2:33.55   2 
 
Event 11  Men 55-59 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Rowley, John              55 Unattached             2:42.24  
  2 Smith, Stephen            57 Unattached             2:43.61  
 
Event 11  Men 65-69 800 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Powers, Herb              65 Unattached             3:02.24  
 
Event 13  Girls 11-12 4x100 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 South Texas S.T.A.R.Z.  'A'                         1:01.87  
     1) David, Asha 12                  2) Kelly, Alyssa 10               
     3) Clark, Tasia 14                 4) Kelly, Alicia 12               
 
Event 14  Men 15-16 4x100 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 South Texas S.T.A.R.Z.  'A'                           52.30  
     1) Carter, Tiaira 16               2) Paige, Savaun 12               
     3) Clark, Evelyn 15                4) Carter, Tavian 11              
 
Event 14  Men 40-44 4x100 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Team Hopkins  'A'                                   1:03.56  
     1) Hopkins, Wade 41                2) Hopkins, Bonnie 8              
     3) Hopkins, Grace 9                4) Hopkins, Bethany 9             
 
Event 15  Girls 7-8 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Bell, Tavia                8 Unattached               35.68   6 
  2 Hawkins, Araceli           7 South Texas S.T.         49.01   6 
 
Event 15  Girls 9-10 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kelly, Alyssa             10 South Texas S.T.         35.45   5 
  2 Hopkins, Bethany           9 Team Hopkins             37.61   4 
  3 Hopkins, Grace             9 Team Hopkins             38.66   4 
  4 Conner, Alexis            10 South Texas S.T.         38.68   5 
  5 Barragan-Graves, Saashah  10 South Texas S.T.         38.80   5 
  6 Corley, Megan              9 Highland Lakes T         43.38   4 
 
Event 15  Girls 11-12 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kelly, Tasia              12 South Texas S.T.         30.36   3 
  2 Ford, Shania              11 Unattached               30.67   2 
  3 Owens, Claudia            12 Highland Lakes T         32.74   3 
  4 Corpening, Jazmyn         11 South Texas S.T.         33.31   2 
  5 O Brian, Haley            12 Highland Lakes T         34.23   3 
  6 Barone, Katelin           11 South Texas S.T.         35.02   2 
  7 Graham, Lauren            11 South Texas S.T.         36.73   2 
  8 David, Asha               12 South Texas S.T.         37.56   3 
 
Event 15  Girls 13-14 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Levine, Callie            13 Highland Lakes T         34.80  
 
Event 15  Women 15-16 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 mcdoanld, aliyhah         15 Unattached               25.19  
  2 Carter, Tiaira            16 South Texas S.T.         25.30  
  3 Clark, Evelyn             15 South Texas S.T.         26.51  
 
Event 15  Women 19-29 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Cloutier-LeBlanc, Martin  29 Unattached               24.08  
 
Event 16  Men 7-8 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Denton, Jaxson             7 Highland Lakes T         36.10   5 
  2 Baudains, Erick            8 Unattached               40.10   5 
 
Event 16  Men 9-10 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Barone, Cody              10 South Texas S.T.         46.31   4 
 
Event 16  Men 11-12 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Foster, Brock             12 Highland Lakes T         26.57   4 
  2 Carter, Tavian            11 South Texas S.T.         27.83   4 
  3 Kelly, Alicia             12 South Texas S.T.         30.49   4 
 
Event 16  Men 17-18 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kelly, Julian             18 South Texas S.T.         26.19   3 
 
Event 16  Men 19-29 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Fox, Wesley               22 Unattached               21.89   3 
  2 high, chris               20 Collins Elite TC         22.41   3 
  3 Anato-Mensah, Jeremy      21 Collins Elite TC         22.97   3 
 
Event 16  Men 30-34 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Friday, Clinton           30 Unattached               23.53   3 
 
Event 16  Men 40-44 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 McCLOUD, Thenell          43 Unattached               24.60   2 
 
Event 16  Men 45-49 200 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kountze, Michael          49 Unattached               24.00   2 
 
Event 16  Men 65-69 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Brown, kenton             65 Unattached               26.48  
  2 jones, ed                 65 Waterloo Track C         27.82  
  3 Clarke, Pete              68 Unattached               28.06  
  4 Powers, Herb              65 Unattached               32.51  
 
Event 16  Men 75-79 200 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 acord, herbert            76 Waterloo Track C         36.75  
 
Event 17  Girls 11-12 300 Meter Hurdles
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Lewis, Sarah              12 Highland Lakes T         55.05  
  2 Barone, Katelin           11 South Texas S.T.       1:11.63  
 
Event 21  Girls 13-14 4x200 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Highland Lakes Track Club  'A'                      2:18.24  
     1) Owens, Claudia 12               2) O Brian, Haley 12              
     3) Hough, Jenna 13                 4) McCannon, AnneClaire 13        
 
Event 21  Mixed 11-12 4x200 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 South Texas S.T.A.R.Z.  'A'                         2:29.21  
     1) Carter, Tavian 11               2) Conner, Alexis 10              
     3) Kelly, Akayla 10                4) Barragan-Graves, Saashah 10    
 
Event 22  Girls 7-8 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 McCannon, Juliette         8 Highland Lakes T       1:46.08   2 
 
Event 22  Girls 9-10 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Kelly, Akayla             10 South Texas S.T.       1:35.10   2 
  2 Corley, Megan              9 Highland Lakes T       1:49.87   2 
 
Event 22  Girls 11-12 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Ford, Shania              11 Unattached             1:13.21   2 
 
Event 22  Girls 13-14 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Ortiz, Paloma             14 Highland Lakes T       1:12.18  
 
Event 22  Women 15-16 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 mcdoanld, aliyhah         15 Unattached               57.79  
 
Event 23  Men 7-8 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Denton, Jaxson             7 Highland Lakes T       1:29.85   3 
 
Event 23  Men 11-12 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Foster, Brock             12 Highland Lakes T       1:04.73   3 
  2 Dutra, Joseph             12 Unattached             1:05.29   3 
 
Event 23  Men 19-29 400 Meter Dash
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
  1 Goodman, Cedric           24 Unattached               48.57   2 
  2 Anato-Mensah, Jeremy      21 Collins Elite TC         53.10   2 
  3 high, chris               20 Collins Elite TC         53.79   2 
 
Event 23  Men 45-49 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kountze, Michael          49 Unattached             1:01.70  
 
Event 23  Men 50-54 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Troncoso, Ricardo         51 Unattached             1:04.68  
 
Event 23  Men 65-69 400 Meter Dash
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Clarke, Pete              68 Unattached             1:08.31  
  2 Powers, Herb              65 Unattached             1:19.47  
 
Event 24  Girls 9-10 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kelly, Alyssa             10 South Texas S.T.       6:31.47  
 
Event 24  Girls 11-12 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Owens, Claudia            12 Highland Lakes T       7:07.68  
 
Event 24  Girls 13-14 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 McCannon, AnneClaire      13 Highland Lakes T       7:20.85  
 
Event 24  Women 15-16 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Holden, Sarah             16 Highland Lakes T       5:51.03  
  2 Corley, Katelyn           15 Highland Lakes T       5:55.56  
 
Event 24  Women 30-34 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Laura           33 Unattached             5:22.26  
 
Event 25  Men 11-12 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wolleat, Casey            12 Highland Lakes T       5:28.78  
 
Event 25  Men 35-39 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 McCannon, Steve           37 Highland Lakes T       5:27.21  
 
Event 25  Men 50-54 1500 Meter Run
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Sherwood, Tom             51 Unattached             5:08.22  
  2 Troncoso, Ricardo         51 Unattached             5:14.11  
 
Event 28  Girls 13-14 4x400 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Highland Lakes Track Club  'A'                      6:08.54  
     1) Owens, Claudia 12               2) O Brian, Haley 12              
     3) Hough, Jenna 13                 4) McCannon, AnneClaire 13        
 
Event 28  Men 30-34 4x400 Meter Relay
================================================================
    Team                                                 Finals 
================================================================
  1 Highland Lakes Track Club  'A'                      5:22.51  
     1) McCannon, Steve 37              2) Denton, Jaxson 7               
     3) McCannon, Sophie 11             4) Foster, Brock 12               
 
Event 29  Girls 9-10 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Woods, Shaileen           10 South Texas S.T.         0.91m  
 
Event 29  Girls 11-12 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Lewis, Sarah              12 Highland Lakes T         1.27m  
  2 McCannon, Sophie          11 Highland Lakes T         1.01m  
 
Event 29  Girls 13-14 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kazen, Claire             14 Unattached               1.49m  
  2 Bortolussi, Isabella      14 Unattached               1.37m  
  3 McCannon, AnneClaire      13 Highland Lakes T         1.06m  
 
Event 30  Men 11-12 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Dutra, Joseph             12 Unattached               1.32m  
 
Event 30  Men 17-18 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Bowles, Malcolm           17 Unattached               1.62m  
 
Event 30  Men 35-39 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Woods, Tyrone             37 Unattached               1.52m  
  1 McCannon, Steve           37 Highland Lakes T         1.52m  
 
Event 30  Men 50-54 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 powell, william           54 Unattached               1.42m  
 
Event 30  Men 55-59 High Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Vollmer, Larry            57 Unattached               1.52m  
  2 Che, Xiling               55 Unattached               1.21m  
 
Event 31  Girls 7-8 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Knox, Marchella            8 Unattached               3.15m  
  2 McCannon, Juliette         8 Highland Lakes T         2.29m  
  3 Hopkins, Bonnie            8 Team Hopkins             1.87m  
  4 Goggans, Bailey            7 Highland Lakes T         1.23m  
 
Event 31  Girls 9-10 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Knox, Manesha             10 Unattached               3.60m  
  2 Corley, Megan              9 Highland Lakes T         2.28m  
 
Event 31  Girls 11-12 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Owens, Claudia            12 Highland Lakes T         3.45m  
  2 McCannon, Sophie          11 Highland Lakes T         3.13m  
 
Event 31  Girls 13-14 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Yurtsever, Zeynep         14 Unattached               4.25m  
  2 Clark, Tasia              14 South Texas S.T.         3.71m  
  3 Levine, Callie            13 Highland Lakes T         3.52m  
 
Event 31  Women 40-44 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Yurtsever, Nilufer        42 Unattached               4.45m  
 
Event 31  Women 50-54 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Marquez, Lourdes          53 Team Mexico              3.35m  
 
Event 31  Women 60-64 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Tucker, Lorraine          60 Unattached               3.44m  
 
Event 32  Men 7-8 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Baudains, Erick            8 Unattached               2.57m  
  2 Denton, Jaxson             7 Highland Lakes T         1.66m  
 
Event 32  Men 9-10 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 childress, Blakely         9 Highland Lakes T         2.79m  
 
Event 32  Men 11-12 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Foster, Brock             12 Highland Lakes T         4.80m  
  2 Dutra, Joseph             12 Unattached               4.29m  
 
Event 32  Men 17-18 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Bowles, Micah             17 Unattached               5.97m  
  2 Kelly, Julian             18 South Texas S.T.         5.41m  
  3 Bowles, Malcolm           17 Unattached               5.34m  
 
Event 32  Men 35-39 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 McCannon, Steve           37 Highland Lakes T         4.47m  
 
Event 32  Men 45-49 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Yurtsever, Tanju          45 Unattached               4.77m  
 
Event 32  Men 55-59 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Vollmer, Larry            57 Unattached               5.50m  
 
Event 32  Men 65-69 Long Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 jones, ed                 65 Waterloo Track C         4.70m  
  2 Denson, Don               69 Unattached               4.18m  
  3 Powers, Herb              65 Unattached               4.10m  
  4 Bustamante, Luis          65 Team Mexico              3.39m  
  5 Berry, Gayle              65 Unattached               3.30m  
 
Event 33  Girls 13-14 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Yurtsever, Zeynep         14 Unattached               8.25m  
 
Event 33  Women 40-44 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Yurtsever, Nilufer        42 Unattached               9.20m  
 
Event 34  Men 17-18 Triple Jump
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Bowles, Micah             17 Unattached              13.17m  
  2 Bowles, Malcolm           17 Unattached              12.47m  
  3 Kelly, Julian             18 South Texas S.T.        11.25m  
 
Event 35  Women 35-39 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Varela, Rosario           35 Team Mexico             31.86m  
 
Event 35  Women 50-54 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Finsrud, Carol            50 Waterloo Track C        38.85m  
 
Event 35  Women 60-64 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pe„Ďa, Guillermina        60 Team Mexico             20.31m  
  2 schultz, diana            60 Unattached              17.87m  
 
Event 36  Men 45-49 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 solleder, john            45 Unattached              20.55m  
 
Event 36  Men 50-54 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Bolles, David             50 Unattached              41.75m  
  2 Wright, Marty             50 Unattached              40.00m  
 
Event 36  Men 55-59 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Stilbert, John            55 Unattached              29.27m  
  2 Proa, Ma. Elena           55 Team Mexico             20.40m  
 
Event 36  Men 60-64 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Masters, Reed             60 Unattached              38.87m  
  2 Loya, Horacio             60 Team Mexico             37.21m  
  3 Harriman, Darrel          60 Unattached              36.71m  
  4 Contreras, Alberto        60 Team Mexico             34.09m  
  5 Shanahan, Terry           60 Unattached              21.56m  
 
Event 36  Men 65-69 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Arroyo, Eulogio           65 Team Mexico             29.94m  
  2 Chapman, Mark             65 Unattached              28.46m  
 
Event 36  Men 70-74 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Labarge, Pete             70 Unattached              40.69m  
 
Event 36  Men 75-79 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Zabel, Arch               75 Unattached              29.81m  
  2 Palmer, Wendell           75 Unattached              23.81m  
 
Event 36  Men 80-84 Hammer Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 adams, fred               80 Waterloo Track C        16.00m  
 
Event 37  Women 19-29 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Ruston, Abigail (Abby)    27 Unattached              15.85m  
 
Event 37  Women 35-39 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Varela, Rosario           35 Team Mexico              5.95m  
 
Event 37  Women 50-54 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Finsrud, Carol            50 Waterloo Track C        11.36m  
 
Event 37  Women 60-64 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 schultz, diana            60 Unattached               6.46m  
  2 Pe„Ďa, Guillermina        60 Team Mexico              5.81m  
 
Event 38  Men 9-10 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Barone, Cody              10 South Texas S.T.         2.94m  
 
Event 38  Men 35-39 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Barcot, Victor            35 Unattached              13.79m  
 
Event 38  Men 45-49 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Nicholopoulos, James      45 Unattached               9.33m  
  2 solleder, john            45 Unattached               9.07m  
 
Event 38  Men 50-54 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wright, Marty             50 Unattached              13.21m  
  2 Bolles, David             50 Unattached               9.55m  
 
Event 38  Men 55-59 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Patridge, Steve           55 Unattached              13.47m  
  2 Rogers, Robert            55 Unattached              11.83m  
  3 Che, Xiling               55 Unattached               9.17m  
  4 Proa, Ma. Elena           55 Team Mexico              6.54m  
 
Event 38  Men 60-64 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Shanahan, Terry           60 Unattached              10.71m  
  2 Masters, Reed             60 Unattached              10.19m  
  3 Contreras, Alberto        60 Team Mexico              8.91m  
  4 Harriman, Darrel          60 Unattached               8.89m  
  5 Loya, Horacio             60 Team Mexico              8.56m  
 
Event 38  Men 65-69 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Berry, Gayle              65 Unattached              10.85m  
  2 Chapman, Mark             65 Unattached              10.73m  
  3 Harrell, Robert           65 Unattached              10.61m  
  4 Arroyo, Eulogio           65 Team Mexico             10.31m  
  5 Bustamante, Luis          65 Team Mexico              7.61m  
 
Event 38  Men 70-74 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Labarge, Pete             70 Unattached              10.59m  
  2 cantrell, john            70 Unattached              10.06m  
 
Event 38  Men 75-79 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Zabel, Arch               75 Unattached              10.19m  
  2 Palmer, Wendell           75 Unattached               8.31m  
 
Event 38  Men 80-84 Shot Put
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 adams, fred               80 Waterloo Track C         5.89m  
 
Event 39  Girls 13-14 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Hough, Jenna              13 Highland Lakes T        17.73m  
 
Event 39  Women 35-39 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Varela, Rosario           35 Team Mexico             24.74m  
 
Event 39  Women 50-54 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Finsrud, Carol            50 Waterloo Track C        43.01m  
 
Event 39  Women 60-64 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pe„Ďa, Guillermina        60 Team Mexico             14.95m  
  2 schultz, diana            60 Unattached              13.80m  
 
Event 40  Men 35-39 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Barcot, Victor            35 Unattached              46.37m  
 
Event 40  Men 45-49 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 solleder, john            45 Unattached              25.08m  
 
Event 40  Men 50-54 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wright, Marty             50 Unattached              45.78m  
  2 Bolles, David             50 Unattached              27.48m  
 
Event 40  Men 55-59 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Patridge, Steve           55 Unattached              45.95m  
  2 Stilbert, John            55 Unattached              34.29m  
  3 Che, Xiling               55 Unattached              26.94m  
  4 Proa, Ma. Elena           55 Team Mexico             17.23m  
 
Event 40  Men 60-64 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Masters, Reed             60 Unattached              37.78m  
  2 Contreras, Alberto        60 Team Mexico             35.66m  
  3 Harriman, Darrel          60 Unattached              35.56m  
  4 Shanahan, Terry           60 Unattached              35.48m  
  5 Loya, Horacio             60 Team Mexico             34.89m  
  6 Black, Ken                60 Unattached              23.15m  
 
Event 40  Men 65-69 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Arroyo, Eulogio           65 Team Mexico             38.45m  
  2 Berry, Gayle              65 Unattached              32.26m  
  3 Chapman, Mark             65 Unattached              31.89m  
  4 Bustamante, Luis          65 Team Mexico             25.92m  
 
Event 40  Men 70-74 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Labarge, Pete             70 Unattached              39.08m  
 
Event 40  Men 75-79 Discus Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Zabel, Arch               75 Unattached              38.62m  
  2 Palmer, Wendell           75 Unattached              31.13m  
 
Event 41  Men 19-29 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kelley, Ross              20 Unattached              54.30m  
 
Event 41  Men 40-44 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Dalke, Thomas             40 Unattached              40.37m  
 
Event 41  Men 45-49 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 solleder, john            45 Unattached              23.44m  
 
Event 41  Men 50-54 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wright, Marty             50 Unattached              33.85m  
  2 Bolles, David             50 Unattached              31.87m  
 
Event 41  Men 55-59 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Che, Xiling               55 Unattached              27.43m  
  2 Proa, Ma. Elena           55 Team Mexico             20.30m  
 
Event 41  Men 60-64 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Contreras, Alberto        60 Team Mexico             30.06m  
  2 Shanahan, Terry           60 Unattached              29.11m  
  3 Masters, Reed             60 Unattached              28.21m  
  4 Harriman, Darrel          60 Unattached              27.54m  
  5 Loya, Horacio             60 Team Mexico             26.10m  
 
Event 41  Men 65-69 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Berry, Gayle              65 Unattached              29.00m  
  2 Chapman, Mark             65 Unattached              28.86m  
  3 Bustamante, Luis          65 Team Mexico             26.61m  
  4 Arroyo, Eulogio           65 Team Mexico             26.07m  
 
Event 41  Men 70-74 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Labarge, Pete             70 Unattached              36.77m  
  2 cantrell, john            70 Unattached              28.30m  
 
Event 41  Men 75-79 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Zabel, Arch               75 Unattached              22.62m  
 
Event 42  Girls 13-14 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Kazen, Claire             14 Unattached              27.06m  
 
Event 42  Women 17-18 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Mitchell, Amelia          18 Unattached              38.53m  
 
Event 42  Women 35-39 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Varela, Rosario           35 Team Mexico             12.30m  
 
Event 42  Women 50-54 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Finsrud, Carol            50 Waterloo Track C        23.81m  
 
Event 42  Women 60-64 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Tucker, Lorraine          60 Unattached              22.04m  
  2 schultz, diana            60 Unattached              21.67m  
  3 Pe„Ďa, Guillermina        60 Team Mexico             18.90m  
 
Event 42  Women 65-69 Javelin Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Berry, Peggy              65 Unattached              14.74m  
 
Event 43  Men 45-49 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 solleder, john            45 Unattached               5.16m  
 
Event 43  Men 50-54 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wright, Marty             50 Unattached              14.55m  
  2 Bolles, David             50 Unattached              13.04m  
 
Event 43  Men 55-59 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Proa, Ma. Elena           55 Team Mexico              5.67m  
 
Event 43  Men 60-64 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Harriman, Darrel          60 Unattached              12.96m  
  2 Masters, Reed             60 Unattached              12.38m  
  3 Loya, Horacio             60 Team Mexico             12.33m  
  4 Contreras, Alberto        60 Team Mexico             11.25m  
 
Event 43  Men 65-69 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Arroyo, Eulogio           65 Team Mexico             12.18m  
  2 Chapman, Mark             65 Unattached              10.31m  
  3 Berry, Gayle              65 Unattached               8.88m  
 
Event 43  Men 70-74 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Labarge, Pete             70 Unattached              14.70m  
 
Event 43  Men 75-79 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Zabel, Arch               75 Unattached              11.49m  
  2 Palmer, Wendell           75 Unattached               9.94m  
 
Event 43  Men 80-84 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 adams, fred               80 Waterloo Track C         5.95m  
 
Event 44  Women 35-39 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Varela, Rosario           35 Team Mexico             10.81m  
 
Event 44  Women 50-54 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Finsrud, Carol            50 Waterloo Track C        13.27m  
 
Event 44  Women 60-64 Weight Throw
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pe„Ďa, Guillermina        60 Team Mexico              7.90m  
  2 schultz, diana            60 Unattached               6.87m  
 
Event 45  Men 45-49 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 solleder, john            45 Unattached               4.19m  
 
Event 45  Men 50-54 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Wright, Marty             50 Unattached               7.17m  
  2 Bolles, David             50 Unattached               5.64m  
 
Event 45  Men 55-59 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Proa, Ma. Elena           55 Team Mexico              2.99m  
 
Event 45  Men 60-64 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Loya, Horacio             60 Team Mexico              8.10m  
  2 Contreras, Alberto        60 Team Mexico              6.97m  
  3 Harriman, Darrel          60 Unattached               3.86m  
 
Event 45  Men 65-69 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Arroyo, Eulogio           65 Team Mexico              7.73m  
  2 Chapman, Mark             65 Unattached               5.36m  
 
Event 45  Men 80-84 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 adams, fred               80 Waterloo Track C         3.42m  
 
Event 46  Women 35-39 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Varela, Rosario           35 Team Mexico              4.02m  
 
Event 46  Women 50-54 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Finsrud, Carol            50 Waterloo Track C         9.28m  
  2 Mellenthin, Cheryl        50 Unattached               2.97m  
 
Event 46  Women 60-64 Super Weight
================================================================
    Name                     Age Team                    Finals 
================================================================
  1 Pe„Ďa, Guillermina        60 Team Mexico              4.60m  
  2 schultz, diana            60 Unattached               3.63m 

THROWS PENTATHLON
    Name                     Age Team                    Points
---------------------------------------------------------------
  1 Pena, Guillermina	     W60 Team Mexico              2356
  2 Schultz, Diana	     W60 Unattached               2324

  1 Finsrud, Carol           W50 Waterloo TC	          4205

  1 Varela, Rosario          W35 Team Mexico	          2117

  1 Zabel, Arch		     M75 Unattached		  4086

  1 LaBarge, Pete            M70 Unattached               4398

  1 Arroyo, Eulogio	     M65 Team Mexico		  3484              
  2 Chapman, Mark            M65 Unattached               3158

  1 Masters, Reed	     M60 Unattached               3238
  2 Harriman, Darrel	     M60 Unattached               3103
  3 Loya, Horacio            M60 Team Mexico              2983
  4 Contreras, Alberto       M60 Team Mexico              2981

  1 Proa, MaElena	     M55 Team Mexico              1427

  1 Wright, Marty            M50 Unattached               3477
  2 Bolles, David            M50 Unattached               2771

  1 Solleder, John           M45 Unattached               1628